• Kategorie
  • Szukaj
  • Materac 120x180 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Komfortowy sen zapewni materac 120x180 cm z dobrze dobraną powierzchnią, stabilny i trwały. Powierzchnia materaca może być wykonana z różnych surowców, które nadadzą jej miękką, średnio twardą, twardą lub bardzo twardą warstwę. Każdy materiał posiada indywidualne cechy jak stopień elastyczności, plastyczności, budowę.

 

Oferujemy wysokogatunkowe materace 120x180 cm w standardowych i nietypowych rozmiarach. Produkujemy je co 5 cm zarówno z szerokości jak i długości. U nas znajdziesz szeroki wybór materacy 120x180 cm we wszystkich twardościach i w każdym typie materaca. Produkujemy nasze materace w ciągu trzech dni roboczych. Stosujemy tylko sprawdzone, certyfikowane surowce wysokiej jakości. Firma transportowa dostarcza je na płasko, czyli w formie rozłożonej, bez rolowania i zginania.

Dobierz model materaca 120x180 cm według parametrów

Podstawą komfortowego wypoczynku jest wygodna powierzchnia do snu. Materac 115x180 cm powinien dobrze podpierać sylwetkę, nie może być zbyt twardy ani zbyt miękki. Musi gwarantować dobre wsparcie kręgosłupa. Twardość materaca dobierz do wagi. Posiadamy materace miękkie, materace średnio twarde, materace twarde i materace bardzo twarde. Inne parametry, równie istotne, to rdzeń materaca oraz surowce.

Wygodne materace 120x180 cm piankowe i trwałe materace sprężynowe

Od konstrukcji materaca 125x180 cm zależy jego trwałość i stabilność. Osoby lekkie mogą pozwolić sobie na wybór materaca piankowego, jednak te cięższe, by dłużej cieszyć się materacem powinny wybrać model sprężynowy lub luksusowy materac z rdzeniem lateksowym (rdzeń stanowi 16 cm warstwa lateksu). Baza materaca piankowego może być wykonana z pianki T25 lub pianki wysokoelastycznej HR. Wybór budulca to indywidualna decyzja klienta. Materac z rdzeniem lateksowym charakteryzuje się dużą trwałością, sprężystością i odpornością na duże obciążenia. Z powodzeniem mogą na nim spać cięższe osoby, a dzięki elastyczności punktowej jego komfort doceni każda para. Materace sprężynowe dzielimy na materace bonellowe oraz materace kieszeniowe. Obydwa typy gwarantują stabilne podparcie sylwetki, jednak w przypadku gdy dzielimy z kimś łóżko, lepszym wyborem będzie materac pocketowy (sprężyny w ilości 262 szt/m2) lub multipocketowy (sprężyny w ilości 510 szt/m2) ze względu na elastyczność punktową. Powierzchniowa elastyczność materaca bonellowego nie zapewnia odpowiedniej amortyzacji i na materacu występuje efekt falowania mogący powodować duży dyskomfort u każdej pary.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023