• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 130x160 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą materacy 130x160 cm. Zróżnicowany asortyment umożliwia dopasowanie właściwości do indywidualnych preferencji użytkownika. Dobierz twardość do wagi lub zaleceń lekarskich, jeżeli takie występują. Zadbaj o prawidłowy rozwój układu kostnego swojego dziecka.

Jakie materac 130x160 cm wybrać?

 

Chcesz się porządnie wysypiać? Zainwestuj w dobrej jakości materac 130x160 cm. Dobierz odpowiednią twardość, rdzeń wewnętrzny a także surowce, z których będzie wykonany, ponieważ różnią się właściwościami i cechami charakterystycznymi. Nasze materace 135x160 cm produkujemy z wysokiej jakości materiałów, które posiadają niezbędne certyfikaty i są bezpieczne dla dzieci i osób wrażliwych na alergeny.

Rodzaje materacy 130x160 cm

Nasze materace wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, przede wszystkim są dostępne w niestandardowych rozmiarach, gdyż produkujemy je co 5 cm. Niezależnie od rozmiaru u nas dostaniesz każdy typ materaca 125x160 cm i w każdej twardości. Materace dzielimy ze względu na twardość na: materace miękkie (do wagi 60 kg), materace średnio twarde (waga 60-100 kg), materace twarde (waga ponad 100 kg), materace bardzo twarde (waga ponad 120 kg). Każdy z nich wykonany jest z innego surowca. Modele miękkie to materace termoelastyczne wykonane z podwójnej pianki visco memory. Materace średnio twarde to najliczniejsza i najbardziej różnorodna grupa, w której wyróżniamy materace lateksowe, materace profilowane molet, materace z pianką profilowaną visco memory, materace z pianką wysokoelastyczną HR lub pianką T25. Do grupy modeli twardych zaliczamy materace kokosowe oraz materace z trawą morską. To klient decyduje, która z tych warstw znajdzie się w jego materacu 130x160 cm. Materace z końskim włosiem i podwójną pianką kokosową to materace bardzo twarde.

Zainwestuj w wygodny materac 130x160 cm

Materace produkujemy w ciągu trzech dni roboczych. Transportujemy je prywatną firmą przewozową, są przewożone w formie rozłożonej, bez rolowania i składania. Przed wyprodukowaniem Twojego materaca musisz jeszcze zdecydować o tym, jaki wkład wewnętrzny będzie stanowił podporę dla Twojej sylwetki. Do wyboru materace pocketowe (cylindryczne sprężyny umieszczone w materiałowych kieszonkach, gwarantują elastyczność punktową), materace lateksowe (wykonane z 16 cm rdzenia z pianki lateksowej, luksusowe, komfortowe), materace bonellowe (sprężyny w kształcie klepsydry, połączone sztywnym drutem, posiadają elastyczność powierzchniową) oraz materace piankowe wykonane z pianki T25 lub pianki wysokoelastycznej HR, przeznaczone dla lekkich osób i dzieci).

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023