• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 150x160 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Materac 150x160 cm o niestandardowym rozmiarze nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jest w naszej stałej ofercie i wyprodukujemy go dla Ciebie w ciągu trzech dni roboczych. Dostępny jest w każdej twardości, w każdym typie i posiada bardzo różnorodną ofertę surowców zewnętrznych.

Jakie materac 150x160 cm wybrać?

 

Jeżeli chcesz się cieszyć wygodnym wypoczynkiem wybierz jeden z materacy 150x160 cm z naszej bogatej oferty. Odznaczają się najwyższą jakością i klasą. Produkujemy je z certyfikowanych, wysokojakościowych materiałów. Materace są trwałe i komfortowe.

Skorzystaj z pomocy naszych konsultantów przy wyborze materaca 150x160 cm

Nie każdy z klientów potrafi samodzielnie dopasować parametry materaca 155x160 cm, by cieszyć się komfortowym i spokojnym snem. W naszym sklepie oferujemy pomoc doświadczonych konsultantów, którzy szybko i profesjonalnie doradzą najlepsze rozwiązanie i wskażą odpowiedni model materaca 145x160 cm. Umożliwiamy kontakt telefoniczny, mailowy oraz za pomocą czatu. Jeżeli jednak postanowisz samodzielnie dokonać zakupu wierzymy, że sobie poradzisz. Wystarczy zapoznać się z podstawowymi regułami, jak na przykład wybór odpowiedniej twardości dopasowanej do wagi użytkownika materaca. Modele podzielone są według czterostopniowej skali twardości na:

Podział materacy 150x160 cm ze względu na wkład wewnętrzny

Na trwałość naszego materaca istotny wpływ ma jego rdzeń, który stanowi podstawę i zapewnia stabilne podparcie sylwetki. Źle dopasowany do ciężaru ciała sprawi, że produkt szybko się wypracuje i przestanie spełniać swoją rolę, straci kształt i stanie się niewygodny. Dlatego zwróćmy uwagę nie tylko na warstwy zewnętrzne materace lecz również na jego wkład wewnętrzny. Według tego parametru materace dzielimy na:

  • materace lateksowe – bardzo trwałe i odporne na obciążenia, sprężyste i komfortowe. Zapewniają stabilne podparcie ciała, są przewiewne i ciało się na nim nie poci, posiadają elastyczność punktową

  • materace bonellowe – zbudowane ze sprężyn w kształcie klepsydry, pomiędzy które ciężar jest równomiernie rozkładany, materac charakteryzuje się elastycznością powierzchniową

  • materace kieszeniowe – mają sprężyny w kształcie walca, umieszczone w materiałowych kieszonkach. Pracują niezależnie od siebie, gwarantując powierzchni elastyczność punktową, wyróżniamy dwa rodzaje w zależności od ilości posiadanych sprężyn czyli materace pocketowe (262 szt/m2) oraz materace multipocketowe (510 szt/m2).

  • materace piankowe – wykonane z pianki T25 lub wysokoelastycznej HR, najmniej odporne na wypracowanie, ale z pewnością zapewnią wygodny sen dzieciom.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023