• Kategorie
  • Szukaj
  • Materac 145x220 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Mamy do zaoferowania trwałe i komfortowe materace 145x220 cm, wśród których znajdziesz modele piankowe, z rdzeniem lateksowym, bonellowe oraz kieszeniowe. Dodatkowo wśród materacy kieszeniowych proponujemy dodatkowy podział na wersję standardową, mini oraz max, dający większy wybór w zakresie wysokości materaca.

 

Udzielamy pomocnych porad dotyczących odpowiednio dopasowanego materaca 145x220 cm. Chcesz kupić produkt, który spełni Twoje oczekiwania czyli zagwarantuje komfortowy sen, będzie trwały i posłuży długo w niezmienionym stanie? Możesz skorzystać z pomocy naszych konsultantów, połączyć się telefonicznie lub skontaktować mailowo i za pomocą czatu. Kupującmaterac 140x220 cm musimy zdecydować o kilku parametrach, które mają istotny wpływ na odczuwany komfort oraz trwałość produktu.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru materaca 145x220 cm

Przed zakupem warto upewnić się, że rozmiar który zamówimy na pewno jest odpowiedni. Kolejnym etapem jest wybór twardości materaca, która dobrze dopasowana do wagi gwarantuje komfort, właściwe wsparcie całej sylwetki i eliminuje ryzyko występowania dolegliwości ze strony kręgosłupa (materac zbyt miękki) czy drętwienia kończyn (materac zbyt twardy). Twardość dobieramy do wagi. Co to znaczy? Każdej twardości przypisany jest konkretny przedział wagowy, a podział przedstawia się następująco:

Wpływ parametrów materaca 145x220 cm na odczuwany komfort

Dlaczego twardość materaca oraz inne parametry mają znaczenie dla odczuwanego komfortu? Twardość oraz typ rdzenia odpowiadają za wsparcie całej sylwetki, w szczególności kręgosłupa. Nasze materace 150x220 cm wykonane są z różnorodnych surowców, które posiadają certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo. Materace termoelastyczne z podwójnej pianki visco memory zaliczamy do materacy miękkich, pojedyncza warstwa tej pianki kwalifikuje materac do grupy materacy średnio twardych obok materacy lateksowych, materacy z pianką profilowaną moletowaną, materacy z pianką profilowaną visco memory. Materace kokosowe orazmaterace z trawą morską to materace twarde a materace z podwójnym kokosem i materace z końskim włosiem to materace bardzo twarde.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023