• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 165x210 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Każda para potrzebuje materaca 165x210 cm, który zapewni jednakowy komfort i jednej i drugiej osobie, więc często zdarza się, że muszą oni iść na kompromis. Z naszej strony zalecamy dopasowanie twardości materaca do osoby cięższej, wówczas nie wypracuje się on tak szybko. Rekomendujemy również materac na konstrukcji kieszeniowej, która gwarantuje elastyczność punktową.

Wybierz komfortowy materac 165x210 cm

 

Sprzedajemy materace 165x210 cm pierwszego gatunku, wykonane z wysokiej jakości certyfikowanych materiałów. Wszystkie modele są starannie wykonane i staramy się na bieżąco wprowadzać innowacyjne rozwiązania. Oferta jest bardzo zróżnicowana i przygotowana dla szerokiego grona odbiorców. U nas każdy znajdzie materac 170x210 cm, który spełni jego oczekiwania. Posiadamy modele droższe i tańsze, na każdą kieszeń.

Zamów materac 165x210 cm i ciesz się komfortowym wypoczynkiem

Warto przed dokonaniem ostatecznego wyboru sprawdzić czym dany materac 160x210 cm się charakteryzuje, jakie ma zalety lecz również wady. Świadomie podjęta decyzją uchroni nas przed rozczarowaniem i pozwoli cieszyć się wysokim poziomem komfortu podczas snu. Materace dobieramy do wagi użytkownika. By ułatwić ten krok podzieliliśmy materace według czterostopniowej skali na:

Twardość powierzchni uzyskujemy przez zastosowanie odpowiednich surowców. Materace termoelastyczne z podwójną warstwą pianki visco memory to materace miękkie te z jedną warstwą to materace średnio twarde. Oferta materacy średnio twardych jest najobszerniejsza. Wyróżniamy w niej materace lateksowe, materac profilowane molet, materace profilowane visco memory, materace z pianką T25 oraz pianką wysokoelastyczną HR. Osoby cięższe powinny szukać materaca twardego czyli materaca kokosowego lub materaca z trawą morską a bardzo ciężkie wybrać materac z końskim włosiem stosowanym na podwójną warstwę kokosową.

Różnorodne materace 165x210 cm

Ostatni podział materacy 165x210 cm wynika z odmiennego rdzenia wewnętrznego. Według niego materace dzielimy na:

  • materace bonellowe – wykonane są ze sprężyn w kształcie klepsydry, które są ze sobą połączone sztywnym drutem na wzór siatki, ciężar jest równomiernie rozmieszczany pomiędzy sprężyny, materac posiada elastyczność powierzchniową

  • materace kieszeniowe – dzielimy je na materace pocketowe oraz materace multipocketowe, które różnią się ilością cylindrycznych sprężyn. W wersji podstawowej ich liczba wynosi 262 szt/m2 a w wersji multipocketowej 510 szt/m2. Sprężyny umieszczone są w materiałowych kieszonkach, pracują niezależnie od siebie, uginają się tylko w miejscu nacisku.

  • materace lateksowe – luksusowe modele posiadające 16 cm rdzeń wykonany z pianki lateksowej, charakteryzują się bardzo wysokim poziomem komfortu, są sprężyste i odporne na wypracowanie, dzięki elastyczności punktowej gwarantują optymalne wsparcie sylwetki

  • materace piankowe – dedykujemy je głównie dzieciom, są wykonane z pianki T25 lub pianki wysoko elastycznej HR, są komfortowe jednak dużo mniej odporne na ugniatanie i duże ciężary niż materace lateksowe

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023