• Kategorie
  • Szukaj
  • Materac 65x185 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Jesteśmy bardzo elastyczni pod kątem doboru surowców w materacu 65x185 cm. Każdy klient decyduje samodzielnie o rodzaju niektórych użytych materiałów ( pianka wysokoelastyczna HR lub pianka T25 oraz kokos lub trawa morska), więc ma wpływ na ostateczne właściwości materaca.

 

Proponujemy Państwu różnorodne materace  65x185 cm. To produkty wysokiej jakości, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonane są z certyfikowanych surowców, bezpiecznych i sprawdzonych. Nasze materace  65x185  cm przygotowujemy z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Liczą się takie detale jak zdejmowany pokrowiec, który można wyprać, transport w formie rozłożonej, bez zwijania i rolowania czy równie ważne profesjonalne doradztwo oraz kontakt z konsultantami. Całość składa się na wysoki standard zarówno obsługi jak i produktów.

Co znajduje się w naszej ofercie

Główny asortyment naszego sklepu stanowią komfortowe materace. Dodatkowo oferujemy praktyczne i funkcjonalne nakładki na materac oraz samodzielnie sprzedawane pokrowce. Materace nawierzchniowe są przydatne w każdym domu. Pełnią funkcję zabezpieczającą materac przed zniszczeniem oraz zmieniają w razie potrzeby twardość powierzchni (mogą ją zmiękczyć lub utwardzić). Szyjemy również pokrowce na indywidualne zamówienie klienta. Do wyboru kilka rodzajów a wśród nich: Aloe Vera, Bamboo, Silver, pikowany i niepikowany Jersey, Tencel oraz Żakard w grafitowym kolorze. Podstawą oferty są jednak materace w różnych szerokościach i długościach różniących się co 5 cm.

Rodzaje materaców 65x185 cm

Materace 60x185 cm różnią się między sobą rodzajem wkładu wewnętrznego oraz twardością. Wyróżniamy więc materace miękkie, materace średnio twarde, materace twarde oraz materace bardzo twarde. Stopień twardości powierzchni uzyskują poprzez zastosowanie odpowiednich surowców na warstwy zewnętrzne. Materace termoelastyczne z podwójną warstwą pianki visco memory to modele miękkie natomiast materace kokosowe lub materace z warstwą trawy morskiej to modele twarde. Wybór jest bardzo różnorodny. Wierzchnia warstwa wpływa na odczuwany komfort, za trwałość materaca 70x185 cm i odpowiednie wsparcie sylwetki odpowiada rodzaj rdzenia. Według tego kryterium materace dzielimy na piankowe i materace lateksowe, na materace bonellowe oraz na materace kieszeniowe. Osoby najlżejsze, których waga nie przekracza 60 kg, głównie dzieci z pewnością wyśpią się na materacu piankowym. Cięższe osoby, które nie chcą materaca sprężynowego powinny wybrać materac lateksowy. Materac bonellowy charakteryzuje się elastycznością powierzchniową, natomiast materace kieszeniowe elastycznością punktową. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z cechami poszczególnych rodzajów materacy. Warto zasięgnąć opinii naszych doradców kontaktując się mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem czatu.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023