• Kategorie
  • Szukaj
  • Materac 105x140 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Oferujemy funkcjonalne i komfortowe materace 105x140 cm. Do wyboru modele piankowe, kieszeniowe, bonellowe oraz z rdzeniem lateksowym, we wszystkich czterech twardościach. Dla dzieci polecamy głównie materace miękkie oraz średnio twarde, ze względu na ich niską wagę. Warto zdecydować się na funkcjonalny materac dwustronny.

 

Udzielamy pomocnych porad dotyczących odpowiednio dopasowanego materaca 105x140 cm. Chcesz kupić produkt, który spełni Twoje oczekiwania czyli zagwarantuje komfortowy sen, będzie trwały i posłuży długo w niezmienionym stanie? Możesz skorzystać z pomocy naszych konsultantów, połączyć się telefonicznie lub skontaktować mailowo i za pomocą czatu. Kupując materac 100x140 cm musimy zdecydować o kilku parametrach, które mają istotny wpływ na odczuwany komfort oraz trwałość produktu.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru materaca 105x140 cm

Przed zakupem warto upewnić się, że rozmiar który zamówimy na pewno jest odpowiedni. Kolejnym etapem jest wybór twardości materaca, która dobrze dopasowana do wagi gwarantuje komfort, właściwe wsparcie całej sylwetki i eliminuje ryzyko występowania dolegliwości ze strony kręgosłupa (materac zbyt miękki) czy drętwienia kończyn (materac zbyt twardy). Twardość dobieramy do wagi. Co to znaczy? Każdej twardości przypisany jest konkretny przedział wagowy, a podział przedstawia się następująco:

Wpływ parametrów materaca 105x140 cm na odczuwany komfort

Dlaczego twardość materaca oraz inne parametry mają znaczenie dla odczuwanego komfortu? Twardość oraz typ rdzenia odpowiadają za wsparcie całej sylwetki, w szczególności kręgosłupa. Nasze materace 110x140 cm wykonane są z różnorodnych surowców, które posiadają certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo. Materace termoelastyczne z podwójnej pianki visco memory zaliczamy do materacy miękkich, pojedyncza warstwa tej pianki kwalifikuje materac do grupy materacy średnio twardych obok materacy lateksowych, materacy z pianką profilowaną moletowaną, materacy z pianką profilowaną visco memory. Materace kokosowe oraz materace z trawą morską to materace twarde a materace z podwójnym kokosem i materace z końskim włosiem to materace bardzo twarde.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023