• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 135x140 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Produkujemy materace 135x140 cm po złożeniu zamówienia. Klient otrzymuje od nas nowiutki materac, nie zakurzony, pachnący nowością. Gwarantujemy staranne wykonanie w krótkim czasie oraz wysoką jakość każdego modelu. Na produkcję materaca przeznaczamy 3 dni, później przekazujemy go firmie transportowej.

Dla kogo będzie odpowiedni materac 135x140 cm?

 

Liczysz na udany zakup materaca 135x140 cm? Z nami się nie zawiedziesz. Gwarantujemy najwyższą jakość i profesjonalne doradztwo. Nasi konsultanci chętnie pomogą Ci dokonać właściwego wyboru i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Materac 135x140 cm to zakup na kilka lat musi więc być dobrze przemyślany i zapewniać niezbędny komfort.

Cztery twardości materaca 135x140 cm

Każdy z nas jest inny. Mamy różne preferencje i upodobania, możemy się różnić także oczekiwaniami odnośnie powierzchni do snu. Są jednak pewne standardy, które gwarantują odpowiedni poziom komfortu. Z tego powodu podzieliliśmy materace 130x140 cm według czterostopniowej skali i każdemu przypisaliśmy odpowiedni przedział wagowy. Skala materacy przedstawia się tak:

Dlaczego odpowiednio dobrana twardość ma tak duże znaczenie? Zbyt twardy materac 140x140 cm może być przyczyną utrudnionego przepływu krwi i tym samym drętwienia kończyn, zbyt miękki materac sprawi, że kręgosłup będzie wyginał się w pałąk co może generować występowanie różnego rodzaju dolegliwości.

Poziom komfortu a typ materaca 135x140 cm

Czy rdzeń materaca może mieć wpływ na odczuwany komfort? Oczywiście. Do najbardziej komfortowych i luksusowych materacy zaliczamy materace lateksowe. Są wykonane z 16 cm bloku pianki lateksowej. Charakteryzują się dużą sprężystością i przewiewnością. Są odporne na wgniecenia, perfekcyjnie podtrzymują sylwetkę. Materace piankowe wykonane z pianki T25 lub pianki wysokoelastycznej HR są wygodne jednak znacznie mniej odporne na wypracowanie, dlatego polecamy je głównie dzieciom. Solidniejsze wsparcie niewielkim kosztem zapewnią znane od lat materace bonellowe charakteryzujące się elastycznością powierzchniową. Jeżeli szukasz lepszego rozwiązania zachęcamy do zapoznania się z ofertą materacy pocketowych i materacy multipocketowych. Są wykonane z cylindrycznych sprężyn umieszczonych w osobnych kieszonkach. Pracują niezależnie od siebie doskonale podpierając ciało. Dzięki elastyczności punktowej osoby, które dzielą materac nie wybudzają się wzajemnie przy zmianie pozycji lub wstawaniu. Na materacu nie występuje efekt falowania.

BLACK WEEK: Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.11.2023