• Kategorie
  • Szukaj
  • Materac 110x185 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Wysoka jakość snu podnosi wydolność naszego organizmu. Gdy się wysypiamy pozytywny nastrój towarzyszy nam od samego rana. Na nasz sen pozytywny wpływ ma komfortowy materac 110x185 cm. Nie uleczy naszych dolegliwości, ale może w skuteczny sposób umilić wypoczynek. Źle dobrany potrafi za to skutecznie go uniemożliwić.

 

Bogata oferta materacy i różnorodne opcje umożliwiają znalezienie komfortowego materaca 110x185 cm każdemu klientowi. Każdy z nas ma indywidualne preferencje i upodobania, co innego lubi. Przed zakupem warto sprawdzić, jakie cechy powinien posiadać materac, by zapewnić maksimum wygody. Według jakich kryteriów dokonać wyboru, co wziąć pod uwagę?

Podstawowy podział materacy 110x185 cm

Materace dzielimy według różnych parametrów, między innymi twardości, budowy, zastosowanych surowców. A jak przedstawia się to konkretnie? Materace 115x185 cm segregowane są:

- według czterostopniowej skali twardości na:

- według budowy rdzenia na:

  • materace piankowe – rdzeń materaca 105x185 cm wykonany jest pianki T25 lub z pianki wysokoelastycznej, klient decyduje, która z nich będzie zastosowana

  • materace lateksowe – podstawę stanowi 16 cm blok pianki lateksowej, materace należą do najbardziej luksusowych

  • materace kieszeniowe – wykonane z cylindrycznych sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach, charakteryzują się elastycznością punktową, dzielimy je na materace pocketowe (ilość sprężyn wynosi 262 szt/m2) oraz materace multipocketowe (510 szt/m2)

  • materace bonellowe – zbudowane ze sprężyn w kształcie klepsydry, połączonych ze sobą sztywnym drutem. Ciężar jest pomiędzy nie równomiernie rozkładany a materac cechuje się elastycznością punktową.

- według surowców na:

Gwarancja najwyższej jakości materacy 110x185 cm

Nasze materace 110x185 cm produkowane są z najwyższej jakości, certyfikowanych surowców. Posiadają niezbędne atesty, są bezpieczne w użytkowaniu. Materace produkujemy w 3 dni robocze. Dostawa odbywa się prywatną firmą przewozową. Materace 110x185 cm dostarczane są w formie płaskiej. Nie są zginane i rolowane.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023