• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 95x135 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Materac 95x135 cm dla dziecka powinien być funkcjonalny, komfortowy, lekki i łatwy w utrzymaniu w czystości. Dobrym wyborem jest materac dwustronny o dwóch różnych twardościach lub dwóch odmiennych surowcach na każdej ze stron. Dla noworodka odpowiednim materiałem będzie sprężysty lateks, starsze dzieci będą się komfortowo czuć również na materacu z pianką visco memory.

 

Chcesz się porządnie wysypiać? Zainwestuj w dobrej jakości materac 95x135 cm. Dobierz odpowiednią twardość, rdzeń wewnętrzny a także surowce, z których będzie wykonany, ponieważ różnią się właściwościami i cechami charakterystycznymi. Nasze materace 90x135 cm produkujemy z wysokiej jakości materiałów, które posiadają niezbędne certyfikaty i są bezpieczne dla dzieci i osób wrażliwych na alergeny.

Rodzaje materacy 95x135 cm

Nasze materace wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, przede wszystkim są dostępne w niestandardowych rozmiarach, gdyż produkujemy je co 5 cm. Niezależnie od rozmiaru u nas dostaniesz każdy typ materaca 100x135 cm i w każdej twardości. Materace dzielimy ze względu na twardość na: materace miękkie (do wagi 60 kg), materace średnio twarde (waga 60-100 kg), materace twarde (waga ponad 100 kg), materace bardzo twarde (waga ponad 120 kg). Każdy z nich wykonany jest z innego surowca. Modele miękkie to materace termoelastyczne wykonane z podwójnej pianki visco memory. Materace średnio twarde to najliczniejsza i najbardziej różnorodna grupa, w której wyróżniamy materace lateksowe, materace profilowane molet, materace z pianką profilowaną visco memory, materace z pianką wysokoelastyczną HR lub pianką T25. Do grupy modeli twardych zaliczamy materace kokosowe oraz materace z trawą morską. To klient decyduje, która z tych warstw znajdzie się w jego materacu 95x135 cm. Materace z końskim włosiem i podwójną pianką kokosową to materace bardzo twarde.

Zainwestuj w wygodny materac 95x135 cm

Materace produkujemy w ciągu trzech dni roboczych. Transportujemy je prywatną firmą przewozową, są przewożone w formie rozłożonej, bez rolowania i składania. Przed wyprodukowaniem Twojego materaca musisz jeszcze zdecydować o tym, jaki wkład wewnętrzny będzie stanowił podporę dla Twojej sylwetki. Do wyboru materace pocketowe (cylindryczne sprężyny umieszczone w materiałowych kieszonkach, gwarantują elastyczność punktową), materace lateksowe (wykonane z 16 cm rdzenia z pianki lateksowej, luksusowe, komfortowe), materace bonellowe (sprężyny w kształcie klepsydry, połączone sztywnym drutem, posiadają elastyczność powierzchniową) oraz materace piankowe wykonane z pianki T25 lub pianki wysokoelastycznej HR, przeznaczone dla lekkich osób i dzieci).

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023