• Kategorie
  • Szukaj
  • Materac 105x165 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Materac 105x165 cm o niestandardowych wymiarach nie jest łatwy do znalezienia. Na szczęście produkujemy materace co 5 cm, więc znalezienie u nas odpowiedniego modelu nie powinno stanowić problemu. Dodatkowo oferujemy wszystkie w pełnej gamie opcji, od miękkich po bardzo twarde, piankowe i sprężynowe, z lateksem lub pianką visco memory. Wybór surowców na warstwy zewnętrzne jest bardzo duży.

 

Nasze materace produkujemy z dbałością o najmniejszy szczegół. Stosujemy tylko certyfikowane i najwyższej jakości materiały o doskonałych parametrach. Zależy nam na satysfakcji i pełnym zadowoleniu każdego klienta, od najmłodszego do najstarszego, lekkiego i bardzo ciężkiego, bardziej i mniej wymagającego. Nasza oferta jest mocno rozbudowana i różnorodna.

Komfortowe materace 105x165 cm dla każdego

Na uwagę zasługuje nie tylko różnorodność w wyborze typów materaca czy materiałów lecz również w rozmiarach. Produkujemy je co 5 cm. Materace w niestandardowych rozmiarach znajdują się w standardowej ofercie i są produkowane w ciągu trzech dni roboczych podobnie jak modele standardowe. Oferujemy cztery twardości materacy:

Materace miękkie dedykowane są dzieciom i osobom o wadze nie wyższej jak 60 kg. Materace 110x165 cm średnio twarde skierowane są do najliczniejszej grupy odbiorców czyli osób ważących od 60 do 100 kg. Poza twardością klient musi jeszcze pamiętać o wybraniu typu rdzenia. Według tego podziału wyróżniamy materace lateksowe, materace bonellowe, materace kieszeniowe i materace piankowe.

Materace 105x165 cm zapewniają maksimum komfortu

Jak już wspominaliśmy na produkcję materacy 105x165 cm przeznaczamy maksymalnie trzy dni robocze. Następnie przekazywane są firmie transportowej. Są przewożone według ustalonych standardów czyli w formie rozłożonej bez zginania i rolowania, ułożone na dłuższym boku by nie gniotły się wzajemnie pod własnym ciężarem. Dbamy o to by nasze produkty trafiły do klienta w nienaruszonym stanie.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023