• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 115x135 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Wyprodukowanie niestandardowego rozmiaru materaca 115x135 cm zajmuje nam maksymalnie trzy dni robocze. Nie magazynujemy naszych produktów, od razu zostają przekazane firmie transportowej, która ma na dostawę od 1 do 7 dni roboczych. Materace przewożone są na płasko czyli ułożone bokiem jeden obok drugiego, bez zginania i rolowania.

Wygodny materac 115x135 cm w zasięgu ręki

 

Jeżeli chcesz się cieszyć wygodnym wypoczynkiem wybierz jeden z materacy 115x135 cm z naszej bogatej oferty. Odznaczają się najwyższą jakością i klasą. Produkujemy je z certyfikowanych, wysokojakościowych materiałów. Materace są trwałe i komfortowe.

Skorzystaj z pomocy naszych konsultantów przy wyborze materaca 115x135 cm

Nie każdy z klientów potrafi samodzielnie dopasować parametry materaca 110x135 cm, by cieszyć się komfortowym i spokojnym snem. W naszym sklepie oferujemy pomoc doświadczonych konsultantów, którzy szybko i profesjonalnie doradzą najlepsze rozwiązanie i wskażą odpowiedni model materaca 120x135 cm. Umożliwiamy kontakt telefoniczny, mailowy oraz za pomocą czatu. Jeżeli jednak postanowisz samodzielnie dokonać zakupu wierzymy, że sobie poradzisz. Wystarczy zapoznać się z podstawowymi regułami, jak na przykład wybór odpowiedniej twardości dopasowanej do wagi użytkownika materaca. Modele podzielone są według czterostopniowej skali twardości na:

Podział materacy 115x135 cm ze względu na wkład wewnętrzny

Na trwałość naszego materaca istotny wpływ ma jego rdzeń, który stanowi podstawę i zapewnia stabilne podparcie sylwetki. Źle dopasowany do ciężaru ciała sprawi, że produkt szybko się wypracuje i przestanie spełniać swoją rolę, straci kształt i stanie się niewygodny. Dlatego zwróćmy uwagę nie tylko na warstwy zewnętrzne materace lecz również na jego wkład wewnętrzny. Według tego parametru materace dzielimy na:

  • materace lateksowe – bardzo trwałe i odporne na obciążenia, sprężyste i komfortowe. Zapewniają stabilne podparcie ciała, są przewiewne i ciało się na nim nie poci, posiadają elastyczność punktową

  • materace bonellowe – zbudowane ze sprężyn w kształcie klepsydry, pomiędzy które ciężar jest równomiernie rozkładany, materac charakteryzuje się elastycznością powierzchniową

  • materace kieszeniowe – mają sprężyny w kształcie walca, umieszczone w materiałowych kieszonkach. Pracują niezależnie od siebie, gwarantując powierzchni elastyczność punktową, wyróżniamy dwa rodzaje w zależności od ilości posiadanych sprężyn czyli materace pocketowe (262 szt/m2) oraz materace multipocketowe (510 szt/m2).

  • materace piankowe – wykonane z pianki T25 lub wysokoelastycznej HR, najmniej odporne na wypracowanie, ale z pewnością zapewnią wygodny sen dzieciom.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023