• Kategorie
  • Szukaj
  • Materac 130x215 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Polecamy dopasowanie twardości materaca 130x215 cm do wagi. By ułatwić naszym klientom wybór podzieliliśmy materace według czterostopniowej skali. Wyróżniamy w niej materace miękkie – waga nie przekraczająca 60 kg, materace średnio twarde – waga 60 -100 kg, materace twarde – waga powyżej 100 kg, materace bardzo twarde- waga ponad 120 kg.

 

Nasze materace produkujemy z dbałością o najmniejszy szczegół. Stosujemy tylko certyfikowane i najwyższej jakości materiały o doskonałych parametrach. Zależy nam na satysfakcji i pełnym zadowoleniu każdego klienta, od najmłodszego do najstarszego, lekkiego i bardzo ciężkiego, bardziej i mniej wymagającego. Nasza oferta jest mocno rozbudowana i różnorodna.

Komfortowe materace 130x215 cm dla każdego

Na uwagę zasługuje nie tylko różnorodność w wyborze typów materaca czy materiałów lecz również w rozmiarach. Produkujemy je co 5 cm. Materace w niestandardowych rozmiarach znajdują się w standardowej ofercie i są produkowane w ciągu trzech dni roboczych podobnie jak modele standardowe. Oferujemy cztery twardości materacy:

Materace miękkie dedykowane są dzieciom i osobom o wadze nie wyższej jak 60 kg. Materace 125x215 cm średnio twarde skierowane są do najliczniejszej grupy odbiorców czyli osób ważących od 60 do 100 kg. Poza twardością klient musi jeszcze pamiętać o wybraniu typu rdzenia. Według tego podziału wyróżniamy materace lateksowe, materace bonellowe, materace kieszeniowe i materace piankowe.

Materace 130x215 cm zapewniają maksimum komfortu

Jak już wspominaliśmy na produkcję materacy 130x215 cm przeznaczamy maksymalnie trzy dni robocze. Następnie przekazywane są firmie transportowej. Są przewożone według ustalonych standardów czyli w formie rozłożonej bez zginania i rolowania, ułożone na dłuższym boku by nie gniotły się wzajemnie pod własnym ciężarem. Dbamy o to by nasze produkty trafiły do klienta w nienaruszonym stanie.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023