• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 140x175 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dnini

Chcesz się cieszyć spokojnym, wygodnym snem lub zapewnić go swojemu dziecku? Kup jeden z naszych materacy 140x175 cm, które produkujemy z dużą starannością i z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu są one wygodne, estetyczne i trwałe. Materace posiadają różną twardość i różne właściwości, które należy dobrać do potrzeb użytkownika.

Zapewnij sobie spokojny sen na materacu 140x175 cm

 

Bogata oferta materacy i różnorodne opcje umożliwiają znalezienie komfortowego materaca140x175 cm każdemu klientowi. Każdy z nas ma indywidualne preferencje i upodobania, co innego lubi. Przed zakupem warto sprawdzić, jakie cechy powinien posiadać materac, by zapewnić maksimum wygody. Według jakich kryteriów dokonać wyboru, co wziąć pod uwagę?

Podstawowy podział materacy 140x175 cm

Materace dzielimy według różnych parametrów, między innymi twardości, budowy, zastosowanych surowców. A jak przedstawia się to konkretnie? Materace 135x175 cm segregowane są:

- według czterostopniowej skali twardości na:

- według budowy rdzenia na:

  • materace piankowe – rdzeń materaca 145x175 cm wykonany jest pianki T25 lub z pianki wysokoelastycznej, klient decyduje, która z nich będzie zastosowana

  • materace lateksowe – podstawę stanowi 16 cm blok pianki lateksowej, materace należą do najbardziej luksusowych

  • materace kieszeniowe – wykonane z cylindrycznych sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach, charakteryzują się elastycznością punktową, dzielimy je na materace pocketowe (ilość sprężyn wynosi 262 szt/m2) oraz materace multipocketowe (510 szt/m2)

  • materace bonellowe – zbudowane ze sprężyn w kształcie klepsydry, połączonych ze sobą sztywnym drutem. Ciężar jest pomiędzy nie równomiernie rozkładany a materac cechuje się elastycznością punktową.

- według surowców na:

Gwarancja najwyższej jakości materacy 140x175 cm

Nasze materace140x175 cm produkowane są z najwyższej jakości, certyfikowanych surowców. Posiadają niezbędne atesty, są bezpieczne w użytkowaniu. Materace produkujemy w 3 dni robocze. Dostawa odbywa się prywatną firmą przewozową. Materace140x175 cm dostarczane są w formie płaskiej. Nie są zginane i rolowane.

BLACK WEEK: Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.11.2023