• Kategorie
  • Szukaj
  • Materac 175x185 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Kupujesz nowy materac 175x185 cm? Czeka Cię kilka istotnych decyzji do podjęcia. Musisz wybrać między innymi typ materaca (piankowy czy sprężynowy), jego twardość (miękki, średnio twardy, twardy, bardzo twardy) oraz surowce (kokos czy trawa morska, pianka visco czy lateks, pianka profilowana czy gładka, itp.). W razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji.

 

Jeżeli chcesz się cieszyć wygodnym wypoczynkiem wybierz jeden z materacy 175x185 cm z naszej bogatej oferty. Odznaczają się najwyższą jakością i klasą. Produkujemy je z certyfikowanych, wysokojakościowych materiałów. Materace są trwałe i komfortowe.

Skorzystaj z pomocy naszych konsultantów przy wyborze materaca 175x185 cm

Nie każdy z klientów potrafi samodzielnie dopasować parametry materaca 180x185 cm, by cieszyć się komfortowym i spokojnym snem. W naszym sklepie oferujemy pomoc doświadczonych konsultantów, którzy szybko i profesjonalnie doradzą najlepsze rozwiązanie i wskażą odpowiedni model materaca 170x185 cm. Umożliwiamy kontakt telefoniczny, mailowy oraz za pomocą czatu. Jeżeli jednak postanowisz samodzielnie dokonać zakupu wierzymy, że sobie poradzisz. Wystarczy zapoznać się z podstawowymi regułami, jak na przykład wybór odpowiedniej twardości dopasowanej do wagi użytkownika materaca. Modele podzielone są według czterostopniowej skali twardości na:

Podział materacy 175x185 cm ze względu na wkład wewnętrzny

Na trwałość naszego materaca istotny wpływ ma jego rdzeń, który stanowi podstawę i zapewnia stabilne podparcie sylwetki. Źle dopasowany do ciężaru ciała sprawi, że produkt szybko się wypracuje i przestanie spełniać swoją rolę, straci kształt i stanie się niewygodny. Dlatego zwróćmy uwagę nie tylko na warstwy zewnętrzne materace lecz również na jego wkład wewnętrzny. Według tego parametru materace dzielimy na:

  • materace lateksowe – bardzo trwałe i odporne na obciążenia, sprężyste i komfortowe. Zapewniają stabilne podparcie ciała, są przewiewne i ciało się na nim nie poci, posiadają elastyczność punktową

  • materace bonellowe – zbudowane ze sprężyn w kształcie klepsydry, pomiędzy które ciężar jest równomiernie rozkładany, materac charakteryzuje się elastycznością powierzchniową

  • materace kieszeniowe – mają sprężyny w kształcie walca, umieszczone w materiałowych kieszonkach. Pracują niezależnie od siebie, gwarantując powierzchni elastyczność punktową, wyróżniamy dwa rodzaje w zależności od ilości posiadanych sprężyn czyli materace pocketowe (262 szt/m2) oraz materace multipocketowe (510 szt/m2).

  • materace piankowe – wykonane z pianki T25 lub wysokoelastycznej HR, najmniej odporne na wypracowanie, ale z pewnością zapewnią wygodny sen dzieciom.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023