• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 60x175 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Jesteśmy producentem materacy 60x175 cm. Stawiamy na wysoką jakość wykonania, dobrej klasy surowce i profesjonalną obsługę klienta. Staramy się by nasze produkty były wyrobami pierwszego gatunku. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania fachowej porady i doradztwa w wyborze odpowiedniego modelu.

Zapewnij sobie spokojny sen na materacu 60x175 cm

 

Na uwagę zasługuje nie tylko różnorodność w wyborze typów materaca czy materiałów lecz również w rozmiarach. Produkujemy je co 5 cm. Materace w niestandardowych rozmiarach znajdują się w standardowej ofercie i są produkowane w ciągu trzech dni roboczych podobnie jak modele standardowe. Oferujemy cztery twardości materacy:

Materace miękkie dedykowane są dzieciom i osobom o wadze nie wyższej jak 60 kg. Materace 175x175 cm średnio twarde skierowane są do najliczniejszej grupy odbiorców czyli osób ważących od 60 do 100 kg. Poza twardością klient musi jeszcze pamiętać o wybraniu typu rdzenia. Według tego podziału wyróżniamy materace lateksowe, materace bonellowe, materace kieszeniowe i materace piankowe.

Materace 60x175 cm zapewniają maksimum komfortu

Jak już wspominaliśmy na produkcję materacy 60x175 cm przeznaczamy maksymalnie trzy dni robocze. Następnie przekazywane są firmie transportowej. Są przewożone według ustalonych standardów czyli w formie rozłożonej bez zginania i rolowania, ułożone na dłuższym boku by nie gniotły się wzajemnie pod własnym ciężarem. Dbamy o to by nasze produkty trafiły do klienta w nienaruszonym stanie.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023