• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 70x145 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Sen jest bardzo ważnym czynnikiem w codziennym życiu każdego z nas. Szczególnie ważny jest jednak dla rozwijających się dzieci. To dlatego powinieneś zwrócić uwagę na parametry materaca 70x145 cm, który wybierasz dla swojej pociechy. Musi mieć odpowiednią twardość, dobrze podtrzymywać sylwetkę.

 

Chcesz się porządnie wysypiać? Zainwestuj w dobrej jakości materac 70x145 cm. Dobierz odpowiednią twardość, rdzeń wewnętrzny a także surowce, z których będzie wykonany, ponieważ różnią się właściwościami i cechami charakterystycznymi. Nasze materace 65x145 cm produkujemy z wysokiej jakości materiałów, które posiadają niezbędne certyfikaty i są bezpieczne dla dzieci i osób wrażliwych na alergeny.

Rodzaje materacy 70x145 cm

Nasze materace wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, przede wszystkim są dostępne w niestandardowych rozmiarach, gdyż produkujemy je co 5 cm. Niezależnie od rozmiaru u nas dostaniesz każdy typ materaca 75x145 cm i w każdej twardości. Materace dzielimy ze względu na twardość na: materace miękkie (do wagi 60 kg), materace średnio twarde (waga 60-100 kg), materace twarde (waga ponad 100 kg), materace bardzo twarde (waga ponad 120 kg). Każdy z nich wykonany jest z innego surowca. Modele miękkie to materace termoelastyczne wykonane z podwójnej pianki visco memory. Materace średnio twarde to najliczniejsza i najbardziej różnorodna grupa, w której wyróżniamy materace lateksowe, materace profilowane molet, materace z pianką profilowaną visco memory, materace z pianką wysokoelastyczną HR lub pianką T25. Do grupy modeli twardych zaliczamy materace kokosowe oraz materace z trawą morską. To klient decyduje, która z tych warstw znajdzie się w jego materacu 70x145 cm. Materace z końskim włosiem i podwójną pianką kokosową to materace bardzo twarde.

Zainwestuj w wygodny materac 70x145 cm

Materace produkujemy w ciągu trzech dni roboczych. Transportujemy je prywatną firmą przewozową, są przewożone w formie rozłożonej, bez rolowania i składania. Przed wyprodukowaniem Twojego materaca musisz jeszcze zdecydować o tym, jaki wkład wewnętrzny będzie stanowił podporę dla Twojej sylwetki. Do wyboru materace pocketowe (cylindryczne sprężyny umieszczone w materiałowych kieszonkach, gwarantują elastyczność punktową), materace lateksowe (wykonane z 16 cm rdzenia z pianki lateksowej, luksusowe, komfortowe), materace bonellowe (sprężyny w kształcie klepsydry, połączone sztywnym drutem, posiadają elastyczność powierzchniową) oraz materace piankowe wykonane z pianki T25 lub pianki wysokoelastycznej HR, przeznaczone dla lekkich osób i dzieci).

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023