• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 95x205 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Materac 95x205 cm dwustronny to funkcjonalne rozwiązanie. Umożliwia wybór dwóch odmiennych powierzchni, wykonanych z różnych surowców a dodatkowo posiadających odmienny stopień twardości. Materace występują w różnych kombinacjach. Podczas wyboru konkretnego modelu sprawdźmy jakie parametry będą najlepiej odpowiadały naszym potrzebom.

 

Oferujemy wysokiej jakości materace 95x205 cm a zróżnicowany asortyment umożliwia znalezienie odpowiedniego modelu, który zagwarantuje spokojny sen. To niezwykle istotne, by materac dopasowany był do wagi użytkownika i spełniał jego preferencje oraz oczekiwania. Źle dobrana powierzchnia może skutecznie uniemożliwiać spokojne zaśnięcie lub powodować szereg niedogodności powodujących pogorszenie jakości snu.

Spełnimy Twoje oczekiwania odnośnie materaca 95x205 cm

Jeżeli nie chcesz samodzielnie wybierać materaca 90x205 cm ponieważ się na tym zupełnie nie znasz skorzystaj z pomocy naszych doradców. Zadzwoń lub napisz, umożliwiamy różne formy kontaktu. Na podstawie Twojej wagi dopasujemy twardość powierzchni. Do wyboru:

Pozostałe parametry zależą od Twoich indywidualnych preferencji. Poza twardością materaca 100x205 cm istotne są takie cechy jak rdzeń materaca oraz materiały, z których jest zbudowany. Wkład wewnętrzny warto dopasować, podobnie jak twardość do wagi. Jego zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego wsparcia sylwetki oraz trwałości materaca.

Parametry istotne w budowie materaca 95x205 cm

Rdzeń materaca zapewnia stabilność i właściwe podparcie ciała. Oferujemy wkłady wykonane z rdzenia piankowego oraz rdzenia sprężynowego. W zależności od rodzaju dedykujemy je dla różnych grup odbiorców. Materace dzielimy na:

  • materace piankowe – wykonane z pianki T25 lub pianki wysokoelastycznej HR, dedykowane głównie dzieciom

  • materace lateksowe – bardzo komfortowe, trwałe i odporne na duże ciężary i odkształcenia, to materace luksusowe, dla najbardziej wymagających

  • materace kieszeniowe – materace wykonane z cylindrycznych sprężyn umieszczonych w materiałowych kieszonkach, dzielimy je na materace pocketowe oraz materace multipocketowe, zapewniają dużą wygodę, charakteryzują się elastycznością punktową

  • materace bonellowe – wykonane ze sprężyn w kształcie klepsydry połączonych ze sobą sztywnym drutem, zapewniają dobre wsparcie sylwetki, posiadają elastyczność powierzchniową

Kolejny parametr czyli surowce mają wpływ na właściwości powierzchni. Materace termoelastyczne wykonane z podwójnej warstwy pianki visco memory to materace miękkie, wykonane z pojedynczej to materace średnio twarde. Do tej najobszerniejszej grupy (H2) zaliczamy również materace z lateksem, materace z pianką wysokoelastyczną HR i pianką T25, materace profilowane molet oraz materace profilowane visco memory. Materace kokosowe oraz materace z trawą morską mają do wyboru osoby o wadze ponad 100 kg. Materace bardzo twarde wykonane są z podwójnej warstwy kokosowej, zaliczamy do nich również materace z końskim włosiem (tylko niektóre modele posiadają tę warstwę).

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023