• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 105x120 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Nietypowy rozmiar dziecięcego materaca 105x120 cm nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Materace produkujemy co 5 cm, zarówno z długości jak i szerokości. Do wyboru różnorodne materiały, każdy typ rdzenia materaca oraz cztery twardości. Jeżeli nie potrafisz samodzielnie podjąć decyzji odnośnie konkretnego modelu skontaktuj się z naszymi doradcami. Wspólnie wybierzecie komfortowy materac.

Jaki materac 105x120 cm wybrać?

 

Bogata oferta materacy i różnorodne opcje umożliwiają znalezienie komfortowego materaca105x120 cm każdemu klientowi. Każdy z nas ma indywidualne preferencje i upodobania, co innego lubi. Przed zakupem warto sprawdzić, jakie cechy powinien posiadać materac, by zapewnić maksimum wygody. Według jakich kryteriów dokonać wyboru, co wziąć pod uwagę?

Podstawowy podział materacy 105x120 cm

Materace dzielimy według różnych parametrów, między innymi twardości, budowy, zastosowanych surowców. A jak przedstawia się to konkretnie? Materace 100x120 cm segregowane są:

- według czterostopniowej skali twardości na:

- według budowy rdzenia na:

  • materace piankowe – rdzeń materaca 110x120 cm wykonany jest pianki T25 lub z pianki wysokoelastycznej, klient decyduje, która z nich będzie zastosowana

  • materace lateksowe – podstawę stanowi 16 cm blok pianki lateksowej, materace należą do najbardziej luksusowych

  • materace kieszeniowe – wykonane z cylindrycznych sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach, charakteryzują się elastycznością punktową, dzielimy je na materace pocketowe (ilość sprężyn wynosi 262 szt/m2) oraz materace multipocketowe (510 szt/m2)

  • materace bonellowe – zbudowane ze sprężyn w kształcie klepsydry, połączonych ze sobą sztywnym drutem. Ciężar jest pomiędzy nie równomiernie rozkładany a materac cechuje się elastycznością punktową.

- według surowców na:

Gwarancja najwyższej jakości materacy 105x120 cm

Nasze materace 105x120 cm produkowane są z najwyższej jakości, certyfikowanych surowców. Posiadają niezbędne atesty, są bezpieczne w użytkowaniu. Materace produkujemy w 3 dni robocze. Dostawa odbywa się prywatną firmą przewozową. Materace 105x120 cm dostarczane są w formie płaskiej. Nie są zginane i rolowane.

BLACK WEEK: Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.11.2023