• Kategorie
  • Szukaj
  • Materac 115x125 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Wybierz materac 115x125 cm dla swojego dziecka spośród bardzo zróżnicowanej oferty. Zapoznaj się z modelami o konkretnej twardości. Praktycznym wyborem będzie materac dwustronny, o dwóch różnych twardościach lub dwóch odmiennych surowcach, z których wykonano warstwy. To praktyczny i funkcjonalny wybór.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu. Oferujemy różnorodne materace 115x125 cm przez co wybór jednego, konkretnego modelu może sprawić trudność mało doświadczonej w tym temacie osobie. Dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Możesz do nas zadzwonić, napisać na czacie lub wysłać e-mail. Wybierz formę kontaktu, która najbardziej Ci odpowiada. Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać najlepszy model materaca 110x125 cm.

Wysokogatunkowe materace 115x125 cm

Wszystkie materace dostępne na naszej stronie wykonane są z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, dlatego do zamówień podchodzimy bardzo indywidualnie. Doradzamy odpowiednią twardość i typ materaca. Zwracamy uwagę na rodzaj materiałów, z których wykonana jest zewnętrzna warstwa materaca 120x125 cm. Nie każdy rozumie różnice pomiędzy pianką visco memory i lateksem lub wie czym charakteryzuje się materac lateksowy a czym materac kieszeniowy, dlatego poniżej garść przydatnych informacji.

Rodzaje materacy 115x125 cm i ich właściwości

Wyróżniamy kilka podziałów materacy. Jeden z nich to podział na twardości. Skala ma cztery stopnie i wyróżniamy w niej:

Materace dzielimy również według rodzaju rdzenia na:materace piankowe (z pianki T25 lub pianki HR), materace lateksowe, materace kieszeniowe (materace pocketowe ze sprężynami w ilości 262 szt/m2 i materace multipocketowe ze sprężynami w ilości 510 szt/m2) oraz materace bonellowe. Warstwy zewnętrzne wpływają bezpośrednio na odczuwany komfort. Materace termoelastyczne wykonane są z pianki visco memory, materace kokosowe z warstwy kokosa. Wyróżniamy jeszcze materace z trawą morską, materace z końskim włosiem, materace profilowane molet i materace profilowane visco memory. Każdy posiada indywidualne cechy.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023