• Kategorie
  • Szukaj
  • Materac 130x165 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Szeroki materac 130x165 cm to dobre rozwiązanie dla dziecka, które mocno się w nocy wierci. Wybierając szerszy model zapewnimy mu komfort i bezpieczeństwo. Warto również wybrać takie rozwiązanie, gdy usypiamy dziecko lub czytamy mu bajki na dobranoc (spokojnie zmieścimy się obok dziecka).

 

Oferujemy wysokiej jakości materace 130x165 cm a zróżnicowany asortyment umożliwia znalezienie odpowiedniego modelu, który zagwarantuje spokojny sen. To niezwykle istotne, by materac dopasowany był do wagi użytkownika i spełniał jego preferencje oraz oczekiwania. Źle dobrana powierzchnia może skutecznie uniemożliwiać spokojne zaśnięcie lub powodować szereg niedogodności powodujących pogorszenie jakości snu.

Spełnimy Twoje oczekiwania odnośnie materaca 130x165 cm

Jeżeli nie chcesz samodzielnie wybierać materaca 135x165 cm ponieważ się na tym zupełnie nie znasz skorzystaj z pomocy naszych doradców. Zadzwoń lub napisz, umożliwiamy różne formy kontaktu. Na podstawie Twojej wagi dopasujemy twardość powierzchni. Do wyboru:

Pozostałe parametry zależą od Twoich indywidualnych preferencji. Poza twardością materaca 125x165 cm istotne są takie cechy jak rdzeń materaca oraz materiały, z których jest zbudowany. Wkład wewnętrzny warto dopasować, podobnie jak twardość do wagi. Jego zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego wsparcia sylwetki oraz trwałości materaca.

Parametry istotne w budowie materaca 130x165 cm

Rdzeń materaca zapewnia stabilność i właściwe podparcie ciała. Oferujemy wkłady wykonane z rdzenia piankowego oraz rdzenia sprężynowego. W zależności od rodzaju dedykujemy je dla różnych grup odbiorców. Materace dzielimy na:

  • materace piankowe – wykonane z pianki T25 lub pianki wysokoelastycznej HR, dedykowane głównie dzieciom

  • materace lateksowe – bardzo komfortowe, trwałe i odporne na duże ciężary i odkształcenia, to materace luksusowe, dla najbardziej wymagających

  • materace kieszeniowe – materace wykonane z cylindrycznych sprężyn umieszczonych w materiałowych kieszonkach, dzielimy je na materace pocketowe orazmaterace multipocketowe, zapewniają dużą wygodę, charakteryzują się elastycznością punktową

  • materace bonellowe – wykonane ze sprężyn w kształcie klepsydry połączonych ze sobą sztywnym drutem, zapewniają dobre wsparcie sylwetki, posiadają elastyczność powierzchniową

Kolejny parametr czyli surowce mają wpływ na właściwości powierzchni. Materace termoelastyczne wykonane z podwójnej warstwy pianki visco memory to materace miękkie, wykonane z pojedynczej to materace średnio twarde. Do tej najobszerniejszej grupy (H2) zaliczamy również materace z lateksem, materace z pianką wysokoelastyczną HR i pianką T25, materace profilowane molet oraz materace profilowane visco memory. Materace kokosowe orazmaterace z trawą morską mają do wyboru osoby o wadze ponad 100 kg. Materace bardzo twarde wykonane są z podwójnej warstwy kokosowej, zaliczamy do nich również materace z końskim włosiem (tylko niektóre modele posiadają tę warstwę).

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023