• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 135x240 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Szukasz niedrogiego, odpornego na obciążenia materaca 135x240 cm? Sprawdź materace bonellowe, z wkładem ze sprężyn w kształcie klepsydry, które działają progresywnie, czyli siła wyporu jest proporcjonalna do siły nacisku. Sprężyny są wykonane z mocnego i sztywnego drutu.

Dla kogo materac 135x240 cm będzie odpowiedni?

 

Nasze materace produkujemy z dbałością o najmniejszy szczegół. Stosujemy tylko certyfikowane i najwyższej jakości materiały o doskonałych parametrach. Zależy nam na satysfakcji i pełnym zadowoleniu każdego klienta, od najmłodszego do najstarszego, lekkiego i bardzo ciężkiego, bardziej i mniej wymagającego. Nasza oferta jest mocno rozbudowana i różnorodna.

Komfortowe materace 135x240 cm dla każdego

Na uwagę zasługuje nie tylko różnorodność w wyborze typów materaca czy materiałów lecz również w rozmiarach. Produkujemy je co 5 cm. Materace w niestandardowych rozmiarach znajdują się w standardowej ofercie i są produkowane w ciągu trzech dni roboczych podobnie jak modele standardowe. Oferujemy cztery twardości materacy:

Materace miękkie dedykowane są dzieciom i osobom o wadze nie wyższej jak 60 kg. Materace 130x240 cm średnio twarde skierowane są do najliczniejszej grupy odbiorców czyli osób ważących od 60 do 100 kg. Poza twardością klient musi jeszcze pamiętać o wybraniu typu rdzenia. Według tego podziału wyróżniamy materace lateksowe, materace bonellowe, materace kieszeniowe i materace piankowe.

Materace 135x240 cm zapewniają maksimum komfortu

Jak już wspominaliśmy na produkcję materacy 135x240 cm przeznaczamy maksymalnie trzy dni robocze. Następnie przekazywane są firmie transportowej. Są przewożone według ustalonych standardów czyli w formie rozłożonej bez zginania i rolowania, ułożone na dłuższym boku by nie gniotły się wzajemnie pod własnym ciężarem. Dbamy o to by nasze produkty trafiły do klienta w nienaruszonym stanie.

BLACK WEEK: Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.11.2023