• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 65x235 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Oferujemy niestandardowe rozmiary materaca 65x235 cm do niestandardowych łóżek. Nasze produkty są w większości dwustronne, dzięki temu zyskują na funkcjonalności. Zwiększa to również trwałość każdego produktu, użytkownik korzystając ze stron naprzemiennie nie eksploatuje ich intensywnie.

Luksusowy materac 65x235 cm dla każdego

 

Podstawą każdej sypialni jest łóżko z wygodnym materacem. Jak dobrać właściwe parametry by komfortowo się wysypiać? Nie jest to trudne dzięki licznym kategoriom, według których uporządkowaliśmy nasz asortyment. Jeżeli jednak sprawia Ci to trudność możesz skontaktować się z naszymi konsultantami drogą telefoniczną, mailową lub na czacie.

Dowiedz się więcej o materacach 65x235 cm

Oferujemy materace 60x235 cm w czterech podstawowych twardościach. Każda z nich przypisana jest konkretnym przedziałom wagowym. Pozwala to odnaleźć się w odpowiedniej grupie i szybko wybrać prawidłową powierzchnię. Materace dzielimy na:

Dlaczego odpowiednia twardość powierzchni jest tak istotna? Odpowiada nie tylko za komfort lecz również właściwe wsparcie sylwetki. Źle dobrana spowoduje uciążliwe bóle pleców, kręgosłupa. Może być przyczyną drętwienia kończyn spowodowanego uciskiem na naczynia krwionośne.

Parametry materaca 65x235 cm

Materace różnią się nie tylko twardością lecz również typem rdzenia oraz rodzajem użytych materiałów. To kolejne kategorie dostępne w naszym sklepie. Według wkładu wewnętrznego dzielimy je na:

  • materace bonellowe – wykonane ze sprężyn w kształcie klepsydry połączonych sztywnym drutem, materace charakteryzują się elastycznością powierzchnią, ciężar ciała jest pomiędzy nie równomiernie rozkładany

  • materace kieszeniowe – dzielimy je na materace pocketowe oraz materace multipocketowe, są wykonane z cylindrycznych sprężyn umieszczonych w materiałowych kieszonkach, sprężyny pracują samodzielnie i niezależnie nadając powierzchni elastyczność punktową

  • materace piankowe – wykonane z pianki T25 lub pianki wysokoelastycznej HR, dopasowują się do sylwetki podpierając ją na całej długości, ze względu na ograniczoną odporność na wygniatanie polecamy je głównie dzieciom

  • materace lateksowe – posiadają rdzeń wykonane z 16 cm bloku pianki lateksowej, bardzo komfortowe, trwałe, sprężyste i odporne na duże ciężary. To modele luksusowe, dla najbardziej wymagających klientów.

Materace 70x235 cm produkujemy z wysokojakościowych, certyfikowanych materiałów. W zależności od ich rodzaju wyróżniamy materace termoelastyczne z podwójną pianką visco memory (modele miękkie) lub z pojedynczą (materace średnio twarde), materace profilowane molet, materace profilowane visco memory, materace z warstwą lateksu, pianki T25 lub pianki HR. W grupie materacy twardych znajdują się materace kokosowe oraz materace z trawą morską a wśród materacy bardzo twardych modele z podwójną warstwą kokosu i materace z końskim włosiem (występującym w niektórych modelach jako warstwa dodatkowa).

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023