• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 80x145 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Zamów już dziś materac 80x145 cm dla swojego dziecka. Wyprodukujemy go dla ciebie w 3 dni robocze. Nasze produkty charakteryzuje wysoka precyzja wykonania, doskonała jakość oraz trwałość. Dla dzieci sprawdzi się każdy typ materaca, zarówno sprężynowy jak i piankowy. Wykonujemy je z certyfikowanych materiałów.

 

Zastanawiasz się nad zakupem nowego materaca 80x145 cm? Cieszymy się, że do nas trafiłeś. Pokażemy Ci jak różnorodny i rozbudowany jest współczesny rynek materacy. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy materace dla dzieci i dorosłych , tanie i droższe. Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz możesz mieć pewność, że nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, certyfikowanych i bezpiecznych.

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych materacy 80x145 cm

Szukasz wyjątkowego materaca 85x145 cm najwyższego gatunku? Modelem, który powinien zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów będzie materac lateksowy. Charakteryzuje się sprężystością, odpornością na wypracowanie i wysokim poziomem komfortu. Równie wygodne i trwałe są materace kieszeniowe, wśród których wyróżniamy materace pocketowe oraz materace multipocketowe. Wykonane są z cylindrycznych sprężyn umieszczonych w materiałowych kieszonkach, różnią się jednak ich liczbą. W wersji pocketowej jest ich 262 szt/m2 a w wersji multipocketowej aż 510 szt/m2. Potrzebujesz tańszego, budżetowego materaca z wkładem sprężynowym. Doskonale sprawdzi się materac bonellowy, charakteryzujący się trwałymi sprężynami w kształcie klepsydry. Do najtańszych modeli należą również materace piankowe wykonane z pianki T25 lub pianki wysokoelastycznej HR. Dedykowane są głównie dzieciom. Zapewnią im właściwe podparcie i wygodę. Są lekkie, przewiewne i stosunkowo tanie, więc ewentualna wymiana gdy dziecko wyrośnie nie będzie kosztowna.

Cztery twardości materaca 80x145 cm

Wybór materaca powinniśmy rozpocząć od określenia jego twardości. Ma ona istotny wpływ na odczuwany komfort. Materace 75x145 cm podzielone są według czterostopniowej skali na:

Twardość uzyskuje się przez zastosowanie odpowiednich materiałów. Materace termoelastyczne z podwójną warstwą visco memory to materace miękkie ale z pojedynczą już średnio twarde, podobnie jak materace profilowane molet i materace profilowane visco memory, materace lateksowe i materace z pianką wysokoelastyczną HR. Materace twarde to materace z kokosem oraz materace z trawą morską a bardzo twarde to materace z podwójnym kokosem oraz materace z końskim włosiem.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023