• Materac nawierzchniowy 2x Kokos + Końskie Włosie 100x200 cm

Zastanawiasz się jaki pokrowiec wybrać? Zobacz artykuł o pokrowcach w naszym sklepie
Wymiar materac 100x200 cm
Wysokość 4 cm
Pokrowiec
Twardość materaca H4 - materac bardzo twardy
Budowa 2x Kokos (materac kokosowy) , Końskie Włosie (materac z końskim włosiem) , Włókno klimatyzujące , Pokrowiec na materac
489.00
szt.
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Kurier DPD do szer 150 cm 0
Kurier DPD (Pobranie) do szerokości 150 cm 39
Dostępność 100000 szt.
Zostaw telefon

Kokos

- warstwa kokosowa utwardza i usztywnia powierzchnię materaca. Jest wykonana z włókien łupiny orzecha kokosowego. Włókna są twarde i sztywne i zawierają mnóstwo soli mineralnych, których zadaniem jest ochrona owocu przed wnikaniem do wewnątrz bakterii, grzybów i innych szkodliwych drobnoustrojów. Właściwość tą zachowuje również mata kokosowa. Jest antyalergiczna, antybakteryjna i antygrzybiczna. Mata kokosowa jest przewiewna, odporna na wilgoć, wchłania jej nadmiar i odparowuje do otoczenia. Zapewnia to komfort osobom cierpiącym na nadmierną potliwość.

Końskie Włosie

- naturalny i ekologiczny surowiec pochodzący z końskiej grzywy lub ogona. Końskie włosie utwardza i usztywnia powierzchnię. Ma właściwości higroskopijne czyli doskonale wchłania nadmiar wilgoci i szybko odparowuje ją do otoczenia. Cecha ta może być istotna dla osób, które nadmiernie się pocą, ponieważ wyraźnie poprawi to ich komfort psychiczny i fizyczny. Końskie włosie jest poddawane procesowi oczyszczania z odzwierzęcych biokomponentów więc nie uczula i jest bezpieczne nawet dla osób z alergiami na produkty pochodzenia zwierzęcego. W warstwie nie namnażają się roztocza i inne szkodliwe patogeny.

Włókno klimatyzujące (150g/1m)

- to surowiec zapewniający optymalną przewiewność i temperaturę. Jest ostatnią warstwą w budowie materaca, gdy pokrowiec nie jest pikowany. W przypadku pokrowców pikowanych owata jest do niego przytwierdzona.

Pokrowiec

- pełni rolę zabezpieczającą wnętrze materaca przed wnikaniem zanieczyszczeń i zabrudzeniem. Pokrowce posiadają wszyty suwak wzdłuż krótkiego i długiego boku, dzięki czemu jego zdejmowanie i zakładanie nie sprawia problemów. Pokrowce można prać i na długo zachować czystość i higienę materaca. Do wyboru jest kilka rodzajów pokrowców o odmiennych właściwościach.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń
Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024