• Materac nawierzchniowy Pianka + Visco Molet 160x190 cm

Wymiar 160x190 cm
Wysokość 5 cm
Pokrowiec
Rodzaj pianki
Twardość materaca H2 - średniotwardy
Budowa Pianka poliuretanowa T25, Pianka wysokoelastyczna HR, Profilowana Termo pianka Visco Memory 2 cm, Włókno klimatyzujące, Pokrowiec
604.00
szt.
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Cena przesyłki 55
Kurier DPD szerokość powyżej 150 cm 55
Kurier DPD (Pobranie) Szerokość powyżej 150 cm 85
Dostępność 100000 szt.
Zostaw telefon

Profilowana termo pianka Visco Memory

- profilowanie czyli nacinanie pianki termoelastycznej Visco Memory sprawia, że jej właściwości zostają dodatkowo wzmocnione. Zwiększa się przewiewność pianki oraz jej zdolność dopasowania do sylwetki. Zyskuje również funkcje mikromasujące, dzięki licznym wypustkom i wgłębieniom. Pianka termoelastyczna reaguje na temperaturę i nacisk. Pod wpływem ciepła ciała mięknie a pod jego ciężarem dopasowuje się do kształtu sylwetki. Początkowo twarda, gdy nabierze temperatury mięknie i staje się plastyczna. Doskonale wspiera sylwetkę na całej jej długości, odciąża mięśnie i stawy, wspomaga krążenie krwi eliminując wszelkie uciski. Ciało delikatnie się w niej zatapia.

Pianka poliuretanowa T25

- wygodna pianka o gęstości 25 kg/m3. Zapewnia dobre wsparcie sylwetce, dobrze podpiera kręgosłup. Jest przewiewna, w piance nie gromadzi się wilgoć i chorobotwórcze drobnoustroje więc nie uczula, jest bezpieczna dla alergików. Pianka T25 posiada wysoką sprężystość i elastyczność. Jest trwała i mocna.

Pianka wysokoelastyczna HR

- komfortowa, elastyczna i sprężysta pianka o gęstości 35 kg/m3. Jest odporna na odkształcenia, szybko wraca do pierwotnej formy. Doskonale dopasowuje się do kształtu sylwetki. Ma gładką powierzchnię, ale porowatą strukturę. Liczne pęcherzyki wewnątrz pianki zapewniają doskonałą przewiewność, dzięki temu wewnątrz warstwy nie gromadzi się wilgoć, potliwość ciała zostaje ograniczona, wyraźnie zwiększa się komfort wypoczynku. Powierzchnia snu dłużej zachowuje świeżość i higienę. Pęcherzyki zapewniają również elastyczność punktową, sylwetka jest odpowiednio wsparta. Pianka HR nie uczula. Nie gromadzi się w niej kurz, nie namnażają roztocza, bakterie, grzyby i pleśń.

Włókno klimatyzujące (150g/1m)

- to surowiec zapewniający optymalną przewiewność i temperaturę. Jest ostatnią warstwą w budowie materaca, gdy pokrowiec nie jest pikowany. W przypadku pokrowców pikowanych owata jest do niego przytwierdzona.

Pokrowiec

- pełni rolę zabezpieczającą wnętrze materaca przed wnikaniem zanieczyszczeń i zabrudzeniem. Pokrowce posiadają wszyty suwak wzdłuż krótkiego i długiego boku, dzięki czemu jego zdejmowanie i zakładanie nie sprawia problemów. Pokrowce można prać i na długo zachować czystość i higienę materaca. Do wyboru jest kilka rodzajów pokrowców o odmiennych właściwościach.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie