• Materac Hektor Mini 195x240 cm

Zastanawiasz się jaki pokrowiec wybrać? Zobacz artykuł o pokrowcach w naszym sklepie
Wymiar materac 195x240 cm
Wysokość 16 cm
Pokrowiec
Rodzaj pianki
Pianka Visco Memory
Twardość materaca H2 - materac średnio twardy , H4 - materac bardzo twardy
Budowa Sprężyny pocketowe (materac pocketowy) , Pianka poliuretanowa T25 , Pianka wysokoelastyczna HR , 2x Kokos (materac kokosowy) , Końskie Włosie (materac z końskim włosiem) , Pianka lateksowa 2 cm (materac lateksowy) , Profilowana Termo pianka Visco Memory 2 cm (materac profilowany Visco Memory) , Termo pianka Visco Memory 2 cm (materac termoelastyczny) , Włókno klimatyzujące , Pokrowiec na materac
5088.00
szt.
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Dostawa na płasko prywatnym przewoźnikiem 0
Dostawa za pobraniem na płasko prywatnym przewoźnikiem 39
Ambro Express - Materac w 3 dni w Twoim łóżku 89
Dostępność 100000 szt.
Zostaw telefon

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe)

- wytrzymała, wygodna i odporna na obciążenia konstrukcja sprężynowa, Jedną z najważniejszych cech jest jej elastyczność punktowa i zdolność dopasowania do sylwetki oraz doskonała amortyzacja ruchów, co jest szczególnie istotne w przypadku osób, które dzielą łóżko z drugą osobą. Zmiana pozycji nie wybudza partnera dzięki temu, że sprężyny nie są ze sobą połączone, pracują samodzielnie i umieszczone są w materiałowych kieszonkach, które z jednej strony są ze sobą zszyte a z drugiej sklejone. Materac ugina się tylko w miejscu nacisku, osoba lżejsza nie zsuwa się w kierunku tej cięższej. Liczba sprężyn wynosi 262 szt/m2. Mają cylindryczny kształt, są trwałe i mocne. Pozytywną cechą jest również ich cicha praca. Konstrukcja pocketowa jest przewiewna.

Lateks

- bardzo komfortowy surowiec, o dużej gęstości wynoszącej 60 kg/m3. Lateks jest sprężysty, trwały, odporny na wypracowanie i duże obciążenia. Charakteryzuje się elastycznością punktową, doskonale wspiera sylwetkę na całej jej długości. Równomiernie ją podpiera, co wpływa korzystnie na krążenie krwi a także minimalizuje ryzyko powstawania wad postawy, wynikających ze złej postawy. Lateks jest bardzo komfortowy, odciąża mięśnie, stawy i układ kostny. Jest przewiewny dzięki licznym mikrootworom w budowie. Te drobne kanaliki zwiększają elastyczność lateksu, sprawiają również, że jest doskonale wentylowany. Ciało się nie poci, w warstwie nie gromadzi się wilgoć. Lateks nie uczula, jest bezpieczny dla alergików, do jego wnętrza nie wnika kurz, nie namnażają się roztocza. Lateks jest antyalergiczny, antybakteryjny i antygrzybiczny.

Do wyboru warstwa pianki Visco Memory Foam: płaska lub profilowana.

Termo Pianka Visco Memory Foam

- wygodna pianka, reagująca na temperaturę i nacisk. Początkowo dość twarda, pod wpływem ciepła ciała mięknie, staje się plastyczna i dopasowuje się do sylwetki pod wpływem jej naporu. Doskonale podpiera całe ciało, ogranicza uciski. Dzięki temu krew swobodnie krąży, kończyny nie cierpną i nie drętwieją. Pianka Visco memory nie uczula, jest antyalergiczna. Może być bezpiecznie używana przez alergików. W piance nie gromadzi się kurz, nie namnażają roztocza. Jest odporna na wilgoć, dzięki temu w jej wnętrzu nie gromadzą się chorobotwórcze mikroorganizmy.

Profilowana Termo Pianka Visco Memory Foam

- profilowanie czyli nacinanie pianki termoelastycznej Visco Memory sprawia, że jej właściwości zostają dodatkowo wzmocnione. Zwiększa się przewiewność pianki oraz jej zdolność dopasowania do sylwetki. Zyskuje również funkcje mikromasujące, dzięki licznym wypustkom i wgłębieniom. Pianka termoelastyczna reaguje na temperaturę i nacisk. Pod wpływem ciepła ciała mięknie a pod jego ciężarem dopasowuje się do kształtu sylwetki. Początkowo twarda, gdy nabierze temperatury mięknie i staje się plastyczna. Doskonale wspiera sylwetkę na całej jej długości, odciąża mięśnie i stawy, wspomaga krążenie krwi eliminując wszelkie uciski. Ciało delikatnie się w niej zatapia.

2x Kokos

- warstwa kokosowa utwardza i usztywnia powierzchnię materaca. Jest wykonana z włókien łupiny orzecha kokosowego. Włókna są twarde i sztywne i zawierają mnóstwo soli mineralnych, których zadaniem jest ochrona owocu przed wnikaniem do wewnątrz bakterii, grzybów i innych szkodliwych drobnoustrojów. Właściwość tą zachowuje również mata kokosowa. Jest antyalergiczna, antybakteryjna i antygrzybiczna. Mata kokosowa jest przewiewna, odporna na wilgoć, wchłania jej nadmiar i odparowuje do otoczenia. Zapewnia to komfort osobom cierpiącym na nadmierną potliwość.

Końskie Włosie

- naturalny i ekologiczny surowiec pochodzący z końskiej grzywy lub ogona. Końskie włosie utwardza i usztywnia powierzchnię. Ma właściwości higroskopijne czyli doskonale wchłania nadmiar wilgoci i szybko odparowuje ją do otoczenia. Cecha ta może być istotna dla osób, które nadmiernie się pocą, ponieważ wyraźnie poprawi to ich komfort psychiczny i fizyczny. Końskie włosie jest poddawane procesowi oczyszczania z odzwierzęcych biokomponentów więc nie uczula i jest bezpieczne nawet dla osób z alergiami na produkty pochodzenia zwierzęcego. W warstwie nie namnażają się roztocza i inne szkodliwe patogeny.

Do wyboru Pianka poliuretanowa T25 lub pianka wysokoelastyczna HR.

Pianka poliuretanowa T25

- wygodna pianka o gęstości 25 kg/m3. Zapewnia dobre wsparcie sylwetce, dobrze podpiera kręgosłup. Jest przewiewna, w piance nie gromadzi się wilgoć i chorobotwórcze drobnoustroje więc nie uczula, jest bezpieczna dla alergików. Pianka T25 posiada wysoką sprężystość i elastyczność. Jest trwała i mocna.

Pianka wysokoelastyczna HR

- komfortowa, elastyczna i sprężysta pianka o gęstości 35 kg/m3. Jest odporna na odkształcenia, szybko wraca do pierwotnej formy. Doskonale dopasowuje się do kształtu sylwetki. Ma gładką powierzchnię, ale porowatą strukturę. Liczne pęcherzyki wewnątrz pianki zapewniają doskonałą przewiewność, dzięki temu wewnątrz warstwy nie gromadzi się wilgoć, potliwość ciała zostaje ograniczona, wyraźnie zwiększa się komfort wypoczynku. Powierzchnia snu dłużej zachowuje świeżość i higienę. Pęcherzyki zapewniają również elastyczność punktową, sylwetka jest odpowiednio wsparta. Pianka HR nie uczula. Nie gromadzi się w niej kurz, nie namnażają roztocza, bakterie, grzyby i pleśń.

Włókno klimatyzujące (150g/1m)

- to surowiec zapewniający optymalną przewiewność i temperaturę. Jest ostatnią warstwą w budowie materaca, gdy pokrowiec nie jest pikowany. W przypadku pokrowców pikowanych owata jest do niego przytwierdzona.

Pokrowiec

- pełni rolę zabezpieczającą wnętrze materaca przed wnikaniem zanieczyszczeń i zabrudzeniem. Pokrowce posiadają wszyty suwak wzdłuż krótkiego i długiego boku, dzięki czemu jego zdejmowanie i zakładanie nie sprawia problemów. Pokrowce można prać i na długo zachować czystość i higienę materaca. Do wyboru jest kilka rodzajów pokrowców o odmiennych właściwościach.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń
Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 23.07.2024